Długoterminowy wynajem aut Łódź

Zarówno duże firmy, jak i mali oraz średni przedsiębiorcy, którzy potrzebują auta do prowadzenia swej działalności, chętnie decydują się na skredytowanie zakupu pojazdu lub skorzystanie z oferty leasingu. Nasza firma proponuje tego rodzaju Klientom trzecią opcję. Jest nią długoterminowy wynajem samochodów osobowych – świetna alternatywa dla kredytu czy leasingu. Na terenie Łodzi świadczymy w tym zakresie usługi firmom z różnych branż i – zarówno my, jak i nasi partnerzy – dostrzegamy wymierne korzyści z wzajemnej współpracy.

Czym jest długoterminowy wynajem aut?

wynajem długoterminowy aut dla firmWynajem długoterminowy jest umową, którą zawieramy jako właściciel auta z naszym partnerem (najemcą). Umowa taka polega na użyczeniu najemcy pojazdu na ściśle określony czas za stałą, regularną opłatą. W przeciwieństwie do leasingu, najemca nie musi ponosić kosztów opłaty wstępnej, które często wynoszą 10-20 % wartości samochodu. Po zakończeniu umowy auto wciąż pozostaje naszą własnością, więc nasz partner nie musi kłopotać się jego sprzedażą. Natomiast jeśli zechce, istnieje wtedy możliwość wykupienia pojazdu.

Auta dla firm na rok i na lata

Podstawowe korzyści dla przedsiębiorców, wypływające z nawiązania współpracy z naszą wypożyczalnią to:

  • większa kontrola nad firmowym budżetem dzięki z góry określonym kosztom wynajmu,
  • zmniejszenie kosztu obsługi aut, przewidywalność wydatków,
  • brak obciążenia zdolności kredytowej firmy, większa płynność finansowa,
  • możliwość wliczenia opłaty za wynajem w koszty uzyskania przychodu,
  • uproszczone formalności i procedury przy podpisaniu umowy wynajmu długoterminowego.

Jedną z największych zalet tego rozwiązania jest wygoda użytkowania oraz ograniczona do niezbędnego minimum odpowiedzialność po stronie najemcy. Jako firma wynajmująca:

  • ponosimy całkowite koszty ubezpieczenia auta,
  • zajmujemy się serwisowaniem technicznym pojazdu,
  • ponosimy koszty napraw,
  • regularnie serwisujemy ogumienie,

a wszystko to w ramach stałej miesięcznej opłaty. Dzięki temu właściciele firm mają więcej czasu na rozwijanie swojego biznesu, a wynajmowane auto jest pod fachową opieką.

Wypożyczalnia Metropolis zaprasza przedsiębiorców z Łodzi i okolic, którzy są zainteresowani możliwościami stworzenia lub rozwoju w swojej firmie zaplecza motoryzacyjnego, do współpracy z nami i osobistego przekonania się o zaletach długoterminowego wynajmu aut.

ZAREZERWUJ AUTO
TOP