FAQ wypożyczalni

Aby wynająć samochód należy mieć przy sobie aktualne prawo jazdy oraz dokument tożsamości (dowód osobisty lub paszport).

Najprostszą formą zarezerwowania wybranego auta jest wypełnienie formularza znajdującego się na naszej stronie internetowej. Rezerwacji można również dokonać telefonicznie.

Tak, w trosce o Twoją wygodę udostępniamy opcję wynajmu bezgotówkowego. Opcja ta przydaje się zwłaszcza, gdy jesteś stroną poszkodowaną w kolizji drogowej i wciąż oczekujesz na wypłacenie pieniędzy z OC sprawcy.

Tak, jest to możliwe. W takim przypadku należy podać dane dodatkowych kierowców najpóźniej w dniu wynajmu samochodu.

Tak, udostępniamy opcję wyjazdu za granicę. Wiąże się to z niewielką opłatą dodatkową, jako że auto należy wyposażyć w dodatkowe elementy wymagane za granicą.

W przypadku pojawienia się jakiejkolwiek usterki czy kolizji prosimy nie podejmować prób samodzielnego rozwiązania problemu. W takiej sytuacji należy bezzwłocznie skontaktować się z wypożyczalnią, która podejmie odpowiednie kroki.

Zapewniamy wszelkie udogodnienia takie jak fotelik dziecięcy, CB radio czy nawigacja GPS.

Pojazd wakacyjny powinien być przede wszystkim funkcjonalny i posiadać pojemny bagażnik. Idealna będzie Toyota Auris lub Avensis w wersjach kombi.

Auto dla biznesmena lub bizneswoman musi być nie tylko komfortowe, ale i reprezentacyjne. Na spotkania biznesowe polecamy elegancką Toyotę Auris w wersji kombi lub hatchback.

Pracujemy w dni powszednie od godziny 8.00 do 18.00. Za dodatkową opłatą możliwe jest jednak wydanie lub odbiór pojazdu poza godzinami pracy wypożyczalni.

Wynajmujący nie ma obowiązku uzupełnienia baku przy zdawaniu auta, jednak zostanie wtedy naliczona opłata za uzupełnienie paliwa

Jeżeli jesteś osobą prywatną i wynajmujesz auto na własne potrzeby, wystarczy Ci rachunek. Faktura zaś przyda się przedsiębiorcom wynajmującym auto do celów służbowych, którzy chcą zaliczyć koszty wynajęcia pojazdu do kilometrówki.

ZAREZERWUJ AUTO
TOP