Wypożyczalnia samochodów Łódź

samochody dostępne w naszej wypożyczalniMetropolis to wypożyczalnia powstała z połączenia zamiłowania do motoryzacji oraz chęci wprowadzania, popularyzacji i promocji na polskim rynku zachodnich standardów w dynamicznie rozwijającej się branży wynajmu aut.

Naszą biznesową drogę zaczęliśmy w roku 2015 od stworzenia w Łodzi wypożyczalni samochodów osobowych z nadzieją, że mieszkańcy miasta i wszystkie odwiedzające je osoby zechcą towarzyszyć nam w tej przygodzie. Jesteśmy młodą firmą, co uważamy za nasz atut – mamy niestereotypowe podejście do naszej pracy, stawiamy na rozwój i zdobywanie doświadczenia w pracy z ludźmi i dla ludzi. Wciąż pogłębiamy fachową wiedzę, dlatego zależy nam na Państwa opiniach – to dzięki nim możemy wprowadzać nowe rozwiązania i udoskonalać ofertę – tak, by spełniała oczekiwania i potrzeby naszych Klientów.

Za niezwykle istotną uważamy dbałość o wizerunek naszej formy – z tego powodu nasze firmowe centrum znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji w Łodzi przy ulicy Ogrodowej 72/74– jednej z reprezentacyjnych arterii miasta.

Działalność związana z wynajmem pojazdów

Głównym zadaniem Metropolis jest świadczenie usług wynajmu samochodów. Specjalizujemy się w:

Swoją ofertę kierujemy do osób prywatnych, małych i dużych firm oraz instytucji. Dysponujemy zróżnicowaną flotą nowych aut, spełniających najwyższe wymogi jakości i bezpieczeństwa. Wspieramy naszych Klientów swoją wiedzą na każdym etapie kontaktu i współpracy.

Jesteśmy także dla Klientów z pobliskich miast województwa łódzkiego:

Ofertę kierujemy także do kierowców, którzy poszukują auta zastępczego. Działamy w takich miejscowościach jak:

Dlaczego nasza wypożyczalnia, a nie inna?

Nie jesteśmy jedyną wypożyczalnią na rynku, w której można skorzystać z samochodu do wynajęcia. Dlaczego zatem warto zainteresować się naszą ofertą? Oto kilka powodów:

  • perfekcyjna dbałość o stan naszych aut,
  • troska o potrzeby naszych Klientów,
  • odpowiedzialność, z jaką wykonujemy naszą pracę,
  • zaufanie Klientów, którzy już skorzystali z naszych usług,
  • zaangażowanie w to, co robimy,
  • podejmowanie wyzwań, jakie stawia nam codzienna praca, i ciągłe poszukiwanie nowych.

Zapraszamy Państwa, aby już dziś zainteresować się naszą ofertą i dołączyć do grona zadowolonych kierowców, którzy mieli przyjemność zasiąść za kierownicą aut z Metropolis.

ZAREZERWUJ AUTO
TOP